Contact Information

dw

dw
Rozpocznij kurs online

Co warto wiedzieć?

W naszym najnowszym kursie Outlook – efektywna praca zebraliśmy bowiem całą masę praktycznych porad i wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Szkolenie przygotowaliśmy głównie z myślą o osobach, które szukają skutecznego sposobu na zwiększenie wydajności pracy z pocztą elektroniczną. Tematyka kursu nie dotyczy jednak samych tylko maili, jest ona znacznie bardziej obszerna i porusza również inne kwestie związane z wieloma dodatkowymi funkcjami programu.

Łap podstawy

Niech chcemy, aby ktokolwiek poczuł się zagubiony, dlatego w początkowych rozdziałach zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi poczty e-mail. Poznasz różne typy serwerów pocztowych, dowiesz się jak dodawać konta do programu Outlook, a także zobaczysz do czego służą poszczególne elementy jego interfejsu.

Personalizuj

Wierzymy, że kluczem do efektywnej pracy jest przede wszystkim wygoda oraz swoboda korzystania z oprogramowania. Outlook jest pod tym względem bardzo elastyczny, oferując olbrzymie możliwości personalizacji interfejsu. W naszym kursie pokażemy Ci jak je wykorzystać i dostosować program do własnego stylu i trybu pracy.

Pracuj wydajniej

Szybkie części. Reguły. Szybkie kroki. Nie masz pojęcia co to takiego? To funkcje Outlooka, które pokochasz, bo pozwolą Ci one zaoszczędzić masę czasu i znacząco podnieść efektywność Twojej pracy. A to i tak tylko fragment tego, co pokazaliśmy w naszym kursie.

Planuj swój dzień

Spotkanie biznesowe, obiad ze znajomymi, urodziny siostry, zakupy. Outlook nie pozwoli zapomnieć Ci o żadnym wydarzeniu czy zadaniu, które zaplanowałeś. Zadba o to wbudowany kalendarz z funkcją przypomnień, który podpowie nawet jaka będzie pogoda na najbliższe dni i czy warto zabrać ze sobą parasol.

Pozbądź się spamu

Nie możesz poradzić sobie z nadmiarem reklam i śmieciowych wiadomości, których nawet nie masz ochoty otwierać? Spam to prawdziwa mailowa plaga, ale spokojnie, pokażemy Ci jak skutecznie się przed nią bronić, tak by w twojej skrzynce znalazły się tylko te maile, które rzeczywiście będziesz chciał przeczytać.

Korzystaj z sieci społecznościowych

Chciałbyś wiedzieć, co porabiają na Facebooku osoby z Twojej książki adresowej? Możesz to zrobić i to bez wychodzenia z Outlooka. Wystarczy, że zsynchronizujesz go z sieciami społecznościowymi za pomocą dodatku Outlook Social Connector. Zobacz sam jakie to proste!

 

Kurs Outlook - efektywna praca

Dowiedz się
jak za pomocą Outlook oszczędzać czas i sprawniej pracować

banner

Koszt kursu 39 zł


Kup teraz

 

 

Share:

administrator

kontakt@dwmedia.pl